úterý, 09 červen 2020 19:28

Novinky z výroby

Zábradlí - je libo rovné nebo lomené? Hlavně, aby bylo nerezové!

Stále častěji řešíme se zákazníky různé perličky, které by chtěli z nerezu vyrobit. A protože se snažíme vyhovět této stále rostoucí poptávce, pilně pracujeme na rozšíření výroby o další a další produkty, které budeme postupně přidávat do našeho portfolia typizovaných výrobků.

Aktuálně se pyšníme konstrukcí krásného nerezového zábradlí, které dodáváme včetně rozet pro kotvení do země. Podívat se můžete zde.


Další novinkou je stojan na desinfekci. V dnešní době tolik potřebný a užitečný. Ač bychom si přáli, aby ho nebylo třeba, měl by patřit do základního vybavení každého provozu. Konstrukce stojanu je svařena z nerezové oceli. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Cenu a více informací o novém produktu najdete na tomto odkazu.

A nezapomeňte, kromě typizovaných produktů z katalogu umíme téměř vše na co si vzpomenete. Napište, zavolejte, nebo nechte vzkaz. Společně vaše představy doladíme k dokonalosti.

×

TOP
Z důvodu stále se zvyšujících cen nerezového materiálu a jeho současného nedostatku, jsou uvedené ceny zboží na stránkách orientační. Aktuální ceny a termín dodání Vám bude sdělen po zaslání poptávky, nebo telefonicky.